Pokoje Gościnne Baranek

O nas

Cisza, spokój, sielski klimat i piękne krajobrazy dookoła to tylko część atutów pięknego Domu Wypoczynkowego Baranek w Czerwiennem.

Wystrój obiektu łączy elementy architektury góralskiej oraz nowoczesnej. Baranek to miejsce, które zachwyci każdego przebywającego za sprawą przestronnych i gustownie urządzonych pokoi.

Umiejscowienie Baranka na wzgórzu Budz pozwoli odpocząć od miejskich hałasów, Goście będą mogli liczyć na cudowne widoki, które wprawiają w dobry nastrój każdego dnia a Goście posiadający najwięcej szczęścia mogą zobaczyć sarny pasące się na polanach pod ośrodkiem. Dodatkowym plusem jest położenie bezpośrednio obok Wyciągu Narciarskiego CzerwienneSki, zimą mogą Państwo ubrać buty narciarskie i wyjść prosto na stok, co pozwoli oddać się białemu szaleństwu od samego rana. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboard, w której nasi goście otrzymują rabat 30%.

Otoczenie ośrodka pomaga w wartościowym spędzaniu wolnego czasu.

Bezpośrednio obok domu znajduje się Wyciąg Narciarski CzerwienneSki, co pozwala prawie dosłownie wyjechać z pokoju na stok! Dodatkowo Nasi Klienci mają rabaty na wszystkie karnety. 

Mamy również swoją wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w której nasi goście mają zniżki 30% na wszystkie wypożyczenia, nie muszą Państwo targać całego sprzętu ze sobą, wszystko mamy na miejscu, od sanek aż do sprzętu dla wymagających narciarzy i snowboarderów. Jakby tego było mało mamy również swoją Szkółkę Narciarską, w której uczymy tych małych i dużych, więc jeśli chcą Państwo nauczyć siebie czy swoje pociechy jazdy na nartach czy desce zapraszamy do Szkółki CzerwienneSki.

Dla tych Gości, którzy przyjechali w góry i chcą spróbować regionalnych dań, mamy na miejscu urokliwą drewnianą Karczmę na Budzu, w której znajdą Państwo nasze tradycyjne góralskie dania, pyszną polską kuchnię, jak również pizze w wydaniu góralskim i klasycznym.

W pobliżu mamy również piękne tereny do spacerowania, między innymi oddalona o około 1500m Bachledówka, skąd można podziwiać niesamowite widoki na całą panoramę Tatr, Babią Górę czy Gorce, na Bachledówce również znajdziemy cudowny klasztor ojców Paulinów, łączący piękno drewna i nietuzinkowy kształt wieży.

Nasz dom jest umiejscowiony w bardzo dogodnym miejscu dla wszystkich podróżujących w góry, od nas mają Państwo blisko np. do:

 • Zakopanego (około 15-20 minut),

 • Nowego Targu (około 15 minut)

 • Doliny Chochołowskiej (około 25-30 minut),

Dla Gości chcących odpocząć w gorących wodach termalnych:

 • Chochołowskie Termy (15-20 minut)

 • Termy Szaflary (15-20 minut)

 • Gorący Potok (15-20 minut)

Co warto odwiedzić

W naszej okolicy

 • wyciąg narciarski

  Wyciąg Narciarski

  Odległość - 50 metrów

 • karczma na budzu

  Karczma & Pizzeria

  Odległość - 50 metrów

 • klasztor na bachledówce

  Klasztor na Bachledówce

  Odległość - 2 kilometry

 • baseny termalne

  Baseny Termalne

  Odległość - od 12 kilometrów

Opinie

Naszych gości

Masz pytanie?

zobacz więcej