Pokoje Gościnne Baranek

Wakacje 2021

Baranek to miejsce, w którym zapomną Państwo czym jest hałas i miejski tłok. Dla naszych gości oddajemy gustownie urządzone i komfortowe pokoje z łazienkami. Oferujemy atrakcje na terenie obiektu i zachęcamy do korzystania z uroków naszej cudownej okolicy.

Tatry to nie wszystko co oferuje Podhale, dla lubiących przejażdżki rowerowe serdecznie polecamy Szlak Wokół Tatr, jest to ponad 250km profesjonalnie przygotowanych tras po polskiej i słowackiej stronie gór. Szlak prowadzi przez historyczno-kulturowe krainy: Podhale, Orawę, Liptów i Spisz. Punkty widokowe na trasie pozwolą rozkoszować się widokami dzikiej, tatrzańskiej przyrody.

Natomiast dla Gości podróżujących pieszo polecamy spacer na Bachledówkę, wzgórze z którego widać kilka parków narodowych i całą panoramę Tatr. Na Bachledówce znajduje się piękny, jedyny w swoim rodzaju klasztor, który warto zobaczyć.

Lato to też świetny czas na górskie wędrówki, Baranek znajduje się około 15km od najbliższych szlaków w Tatrach, można zjeść śniadanie, wsiąść do samochodu czy busa i wyruszyć w nasze cudowne Tatry.

Wyjazd w Góry jest doskonałym sposobem na niezapomniane wakacje, dzięki którym nabierzecie sił na zbliżające się jesienne dni. Piękno tutejszej przyrody wprowadzi Was w wspaniały nastrój i sprawią, że tegoroczne wakacje w Czerwiennem zostaną w Waszej pamięci na bardzo długo.

Podhale jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji dla ludzi aktywnych, ale nie tylko… Bardzo blisko nas znajduje się kilka parków wodnych z basenami termalnymi oraz niezliczoną liczbą atrakcji, pozwalających na relaks oraz dobrą zabawę.

Termy Chochołowskie – 12km

Termy Szaflary – 10km

Gorący Potok - 10km

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem telefonu: 883-565-700

Serdecznie zapraszamy.

Co warto odwiedzić

W naszej okolicy

 • wyciąg narciarski

  Wyciąg Narciarski

  Odległość - 50 metrów

 • karczma na budzu

  Karczma & Pizzeria

  Odległość - 50 metrów

 • klasztor na bachledówce

  Klasztor na Bachledówce

  Odległość - 2 kilometry

 • baseny termalne

  Baseny Termalne

  Odległość - od 12 kilometrów

Opinie

Naszych gości

Masz pytanie?

zobacz więcej